Kvalitní spárovky z masivního dřeva

BUK – DUB – IROKO – JASAN  – AFRICKÝ MAHAGON – PODLAHA AKÁT – PODLAHA HEVEA

Nabízíme luxusní vinylové podlahy

Váš partner v oblasti podlahových řešení

Vinylové podlahy jsou ideální volbou pro každého, kdo hledá krásnou, odolnou a snadno udržovatelnou podlahu – můžeme je v podstatě rovnou označit na luxusní podlahové řešení, tedy luxusní vinylové podlahy.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

“ Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis „

Luxusní vinylové podlahy

Okouzlete každou návštěvu luxusním vzhledem & praktičností

Vinylové podlahy jsou vyrobeny z vysoce kvalitních materiálů, které jsou odolné proti opotřebení a poškrábání. Luxusní vinylové podlahy jsou také vodotěsné a snadno se čistí, což z nich činí skvělou volbu pro domácnosti s dětmi a domácími mazlíčky.

vinylove_podlahy_pardubice_hradec-2
vinylove_podlahy_pardubice_hradec-3
vinylove_podlahy_pardubice_hradec-10
vinylove_podlahy_pardubice_hradec-1

Zavolejte nám

+420 602 305 186

Naše hodnoty

Naším posláním je uspokojit potřeby zákazníků v oblasti izolace, opravy nebo rekonstrukce ploché střechy.

Naše realizace najdete v ČR ale i zahraničí, kde nejčastěji realizujeme hydroizolace plochých střech světově uznávaným střešním systémem Swepco, který nemá problematické spoje a používá se tak na největším střechách světa.

Rádi Vám poradíme zdarma

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.

Systém Swepco má certifikáty

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.

Dbáme na životní prostředí

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.

Časté dotazy

Naše tým zkušených specialistů vám rád pomůže s výběrem a instalací hydroizolačních nátěrů Swepco.

Naše vinylové podlahy jsou ideální volbou pro ty, kteří si přejí kombinovat luxusní vzhled s praktičností. Jsou odolné vůči opotřebení, vlhkosti a snadno se udržují. Díky nim můžete vytvořit prostor, který okouzlí návštěvy.

PPC reklama je typ internetové reklamy, při které platíte pouze za klik potenciálním zákazníkem na vaši reklamu (neplatí se za samotné zobrazení inzerátu). Jedná se o zkratku anglických slov Pay-Per-Click. PPC reklama v současnosti patří mezi nejvyužívanější formy reklamy na internetu.
Zamyslete se, jak zákazníci hledají vaše produkty a služby, pod jakými klíčovými slovy? Vhodná klíčová slova vybereme my a společně je zkonzultujeme – spojíme vaše a naše zkušenosti do efektivních PPC kampaní.
Kampaň ve Vyhledávací síti, Kampaň v Obsahové síti, Kampaň ve srovnávačích (Zboží, heuréka, Google Nákupy), Videokampaň – vhodný typ kampaně vybereme na základě zkušeností my.

Máte zájem o naše služby?
Napište nám!